![](https://ds1.skrami.com/avatars/u94889_avatar_65ac3e5b3b7ce.jpg)
Інші статті
Блог
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
8132
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
5858
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
5
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
14541
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
6
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
5
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6956
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
15
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
6
З чим одягати прикраси ручної роботи
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
16 Cіч 2022
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984884_61e3e2e7c1f68.jpg)
Одвічне бажання кожної жінки, виглядати стильно та вишукано та не докладати до цього багато зусиль...
Можна мати в гардеробі декілька речей, але якщо вміти правильно їх поєднувати та доповнювати аксесуарами, то ми отримуємо повноцінний образ на кожний день.
Так з чим же та як одягати прикраси ручної роботи?
Якщо у Вас є вироби ручної роботи (брошки, сережки, браслети, кольє), то Ви з легкістю можете змінювати свій образ, не докладаючи зусиль.
Головне потрібно пам`ятати декілька важливих правил:
1. Правило трьох прикрас. За один раз можна одягнути не більше трьох виробів!
- каблучка браслет сережки.
- кольє сережки браслет.
- годинник сережки брошка.
2. Не варто в одному образі перевантажувати зону декольте та обличчя. Одягаєте об`ємні сережки? Наступною нотою нехай стане браслет. Обрали масивне кольє? Тоді вуха нехай прикрасть мініатюрні сережки-пусети.
3. Також обов`язково потрібно враховувати кольорову гамму одягу та прикрас. На червону сукню не варто одягати зелену брошку. А от з чорною сукнею така прикраса виглядатиме гармонійно.
Ось такі вони основні правила.
А от з чим одягати прикраси ручної роботи читаємо далі.
Брошку ручної роботи можна з легкістю одягнути як на офісний піджак, так і на джинсову куртку або жилетку, сукню або сорочку, светр або пальто. Головне пам`ятати правила поєднання прикрас та дрес-код.
P.S. А щоб брошка не обвисала на тонкій, легкій тканині, підкладіть вартний диск або шматочок фетразі зворотньої сторони одягу, а тоді вже застібайте булавку. Так Ваша брошка завжди ефекто виглчдатиме на своєму місці.
А також пам`ятаємо про правила догляду за прикрасами ручної роботи.
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему