![](https://ds1.skrami.com/avatars/u36940_avatar.jpg)
Інші статті
Блог
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6677
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
10
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6348
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
4
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
8080
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
18820
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
5
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
7251
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
5
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
2
У чому користь іграшки Hand Made
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
22 Cіч 2018
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![](https://ds1.skrami.com/articles/p841517_5a65b6b405244.jpg)
Свою першу іграшку я зв’язала для своєї донечки, це була лялька Лалалупсі. Я подарувала її на День народження.
Серед різноманіття фабричних ляльок та іграшок ця досить незграбна кумедна дівчинка стала улюбленицею і фавориткою у моєї доньки.
Друга лялька була для моєї хрещениці, і також стала номером один. Саме тому, що я вклала любов і тепло рук у кожну іграшку, кожну ляльку. Діти це особливо відчувають.
Матусі і татусі, справді відповідальні батьки, які дуже люблять своїх і діточок та піклуються про якість і безпеку, оберуть саме таких друзів для них.
Іграшки Hand Made також є екологічними, що дуже важливо в наш нанотехнологічний час. Я сама матуся, тому для мене важливо, що тримає у руках дитина. Всі мої іграшки виконані тільки з гіпоалергенних матеріалів, тому не несуть небезпеку навіть для немовлят.
Зараз дуже багато іграшок, які вміють співати або розмовляти, але вони не мають головного - душі. Нехай все, що оточує вашого малюка буде сповненено ласкою, затишком і теплом душі...Все буде говорити йому про те, що його люблять, про нього піклуються і бажають для нього тільки найкращого!
Любіть своїх дітей!
Коментарі
![](https://ds1.skrami.com/avatars/u128290_avatar_626d7143c1d17.jpg)
11 Сер 2021, 10:42
Заходишь в магазин игрушек, и плакать хочется: зачем столько некрасивых и некачественных игрушек клепать?
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_like.png)
0
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_dislike.png)
0
Відповісти
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему