![](https://ds1.skrami.com/avatars/u11368_avatar.jpg)
Інші статті
Поради
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
11863
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
4
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
13144
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
4
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
Як вибрати мило ручної роботи для дитини. Чи все так безпечно? (1 частина)
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
7 Чер 2014
![](https://ds1.skrami.com/articles/p428228_56f5a80ba2735.jpg)
Обираєте мило дитині серед виробів ручної роботи? Хочу звернути увагу, що вибір цей не такий простий.
Серед речей для купання малюків, пропонованих приватними майстрами-миловарами, можна знайти як мінімум дві відмінності: 1-мило виготовлено з виробничої основи, 2-мило зварене з нуля. Але також є й інші нюанси, які важливо враховувати при покупці мила для свого чада, особливо для грудничка.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p428228_56f5a80a3d244.jpg)
Наведу приклад на власних продуктах мого виробництва.
У моєму каталозі є мило для діток з різним складом і принципом виготовлення.
Є милко, зварене з нуля. Я вважаю його цілком безпечним для грудничків, так як в такому зразку немає шкідливих для здоров′я складових, мило зварене шляхом омилення жирів і лугу. Єдине, що важливо при цьому враховувати - це додавати або не додавати в мило ефірні масла, які мають властивості викликати алергію, або індивідуально не переносяться дитячим організмом.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p428228_56f5a80ade66a.jpg)
Отже, грудничку можна купити мило зварене з нуля, при цьому в описі продукту має писатися: натрієві солі жирних кислот або NaOH жири рослинні або тваринні. Додатково в мило з нуля додаються корисні для дитячої шкіри молоко, відвари і настої, сухі трави, мед і ефірні масла. З останніми двома складовими теж потрібно акуратно, адже вони можуть бути алергенами.
Якщо малюкові не більше півроку краще обійтися милом без ефірних масел і меду, можна із заспокійливими травами і хвойними екстрактами (календула, м′ята, лаванда), які мають і протизапальні, зміцнюючі імунітет властивості.
Для дітлахів від півроку при купанні можна використовувати милко з ефірними маслами, але в помірній кількості. Якщо немає алергії на мед - можна купувати медове мило. Продукти бджільництва мають антисептичні властивості, так що користь від такого мила буде обов′язково.
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему