![](https://ds1.skrami.com/avatars/u39086_avatar_5db3051a3440c.jpg)
Інші статті
Майстер-клас
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
5847
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
28071
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
8
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
12
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
14378
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
10
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
5
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
8137
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
2685
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
11942
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
4
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
3
МК dreamcatcher Ловець снів
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
18 Лис 2015
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![](https://ds1.skrami.com/articles/p578377_56f99513a7339.jpg)
Доброго вам дня! :)
Отже, ловець снів, що ж це таке? Це найдавніший оберіг, настільки древній, що достеменно відновити його історію зараз неможливо, але нам добре відомо про призначення даного амулета - схоже на те, як в павутині павука заплутуються нелюбимі нами, кусючі комахи, заплутуються і погані сни, викликані недобрими намірами сторонніх і темними духами. Вся ця скверна, заплутуючись в нитках оберега, нездатна нашкодити сплячому, і згорає з першими променями сонця.
Але яким же чином амулет фільтрує сни? Світла, позитивна енергія має певну структуру, якщо можна так сказати, вона рухається цілеспрямованим променем. Негативна ж енергія не має чіткої структури, вона хаотична. Асоціативно їх можна порівняти з сонячними променями і безформною хмарою, враховуючи ці їх особливості, можна зрозуміти пристрій ловця снів.
У наш час безліч крамниць завалені всілякими ловцями, але варто пам′ятати, що свою дієвість Ловець снів може мати тільки за умови ручного виробництва, саме за рахунок того що майстер вкладає в оберіг частинку себе. У масовому ж виробництві втрачається його особливість.
Особисто мене ловці снів підкорили близько двох років тому. Спочатку я зробила один для себе, з підручних матеріалів, із знайденого пір′я і старих намистин, але так вже він мені нині люб, незабаром зробила подарунок подрузі, а після зрозуміла що таки так, таки подобається :)
Я щиро сподіваюся що мій майстер клас надихне Вас на нові звершення :)
1. Отже, для даного ловця я використовувала:
- Вербову основу;
- Серветку в′язану гачком;
- різні нитки, стрічки та мереживо.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p578377_56f9951456e36.jpg)
2. Приблизно пригледіла де і що у мене буде знаходитися;
![](https://ds1.skrami.com/articles/p578377_56f99515144dd.jpg)
3. За допомогою клейового пістолета закріпила те, що не можна зав′язати на вузлик;
![](https://ds1.skrami.com/articles/p578377_56f9951171586.jpg)
4. Нанизала дерев′яні намистини на нитки і прив′язала пір′ячко, в даному випадку - гусяче;
![](https://ds1.skrami.com/articles/p578377_56f9951778836.jpg)
5. Серветку я взяла декілька більше ніж моя основа, тому я не прив′язувала нитками, а закріпила за допомогою клею;
![](https://ds1.skrami.com/articles/p578377_56f9951171586.jpg)
6. Оскільки серветка все ж крупніше, акуратно обрізала край;
![](https://ds1.skrami.com/articles/p578377_56f995122fc97.jpg)
7. І завершальний штрих - закріпила петельку.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p578377_56f99510ae7ab.jpg)
Дякую за увагу, сподіваюся мій майстер клас Ви знайшли для себе цікавим, всього найкращого :)
Коментарі
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/avatar_customer.jpg)
Холодняк Натали
16 Cіч 2016, 12:03
Очень необычный мастер-класс, спасибо, палец вверх!
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_like.png)
0
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_dislike.png)
0
Відповісти
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему