![](https://ds1.skrami.com/avatars/u122849_avatar_5fb31d48c9c54.jpg)
Інші статті
Блог
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
13848
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
9
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
4
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
5167
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6677
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
10
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
8632
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
10
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
Кульчики серця з крилами метелика, в′язані гачком. Сережки ручної роботи
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
7 Гру 2021
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
Минулого тижня ми розповідали про нашого піонера мініатюрного в′язання – кульчики серця. Сьогодні ж повідаємо про те, що проросло з того успішного експерименту…
Звичайно ж, справжні серцекрильці! З петельками, меншими за торець сірника. І це все – стовпчики з чималою кількістю накидів! Це як стрибки на скакалці з підвипідвертом, мабуть)
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f87e7f31c4.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f87e05d5ec.jpg)
Звичайно, це робилося для душі та заради експерименту. Втім, як і багато того, що робиться вперше. Мабуть, це й залишиться нашою межею у мініатюрі. Принаймні, у найближчому майбутньому. Просто навіть якщо брати збільшувальну оптику, то меншої за розміром пряжі поки що не знаю, де шукати. Так що це – топчик нашої майстерності у мініатюрі, на сьогоднішній день.
Не металева частина, яку в наступних зразках ми замінимо на більш елегантну, а саме в′язана гачком.
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f880692e73.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f87e5be4bf.jpg)
Характерно, що багато чого в конструкції наших виробів постійно змінюється і стає все кращим, але саме конструкція крил метелика вже довгий час залишається незмінною. Як головний конструктор PSK, я не уявляю, що там можна покращити. І не я один. Можливо, це те саме «пряме», яке не випрямляється. Час покаже.
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f87ec0918a.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f889244934.jpg)
Поки що – милуйтеся цією тонкою роботою і, звичайно ж, діліться, будь ласка, будь-якими вашими думками та зауваженнями з цього приводу. Особливо критичними! Вони допомагають нам ставати ще кращими.
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f88c5027be.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f88a0accf4.jpg)
До речі, в мініатюрі я особисто все ж таки намацав для себе межу. Наприклад, я не можу зв′язати гачком у такому масштабі хвіст мишки – він просто стягується і все!
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f88d5b0a90.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f88e50d14f.jpg)
Звичайно ж, справжні серцекрильці! З петельками, меншими за торець сірника. І це все – стовпчики з чималою кількістю накидів! Це як стрибки на скакалці з підвипідвертом, мабуть)
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f87e7f31c4.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f87e05d5ec.jpg)
Звичайно, це робилося для душі та заради експерименту. Втім, як і багато того, що робиться вперше. Мабуть, це й залишиться нашою межею у мініатюрі. Принаймні, у найближчому майбутньому. Просто навіть якщо брати збільшувальну оптику, то меншої за розміром пряжі поки що не знаю, де шукати. Так що це – топчик нашої майстерності у мініатюрі, на сьогоднішній день.
Не металева частина, яку в наступних зразках ми замінимо на більш елегантну, а саме в′язана гачком.
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f880692e73.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f87e5be4bf.jpg)
Характерно, що багато чого в конструкції наших виробів постійно змінюється і стає все кращим, але саме конструкція крил метелика вже довгий час залишається незмінною. Як головний конструктор PSK, я не уявляю, що там можна покращити. І не я один. Можливо, це те саме «пряме», яке не випрямляється. Час покаже.
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f87ec0918a.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f889244934.jpg)
Поки що – милуйтеся цією тонкою роботою і, звичайно ж, діліться, будь ласка, будь-якими вашими думками та зауваженнями з цього приводу. Особливо критичними! Вони допомагають нам ставати ще кращими.
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f88c5027be.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f88a0accf4.jpg)
До речі, в мініатюрі я особисто все ж таки намацав для себе межу. Наприклад, я не можу зв′язати гачком у такому масштабі хвіст мишки – він просто стягується і все!
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f88d5b0a90.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/products/p1197052_619f88e50d14f.jpg)
Коментарі
![](https://ds1.skrami.com/avatars/u122849_avatar_5fb31d48c9c54.jpg)
7 Гру 2021, 13:23
Пожалуйста, делитесь Вашими лайками, комментариями, впечатлениями!
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_like.png)
1
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_dislike.png)
0
Відповісти
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему