![](https://ds1.skrami.com/avatars/u81243_avatar.jpg)
Інші статті
Блог
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
9987
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
3
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6955
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
15
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
6
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6842
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
11356
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
Перемога в конкурсі
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
27 Гру 2017
Вітання всім! Хочу поділитися новиною про мою творчість і досягнення. Вчора 26 грудня 2017 року відбувся конкурс оригінальних новорічних костюмів, зшитий своїми руками, в нашому міському історико-краєзнавчому музеї.
Спеціально для нього, я шила костюм самурая. Учасником конкурсу був мій син. Всі учасники підійшли раніше і побачивши їх на попередньому паказі, я й подумати не могла, що мій костюм виявиться кращим, всі костюми були гарними і один кращий за інший. Переможця обирали глядачі, шляхом голосування. Після дефіле, порахувавши голоси, оголосили прізвище мого сина, мене переповняли емоції, а він був щасливий, адже йому вручили не тільки диплом але і подарунок. Цей костюм я викладаю в свій магазин.
Пізніше, я покажу майстер-клас по шиттю взуття самурая.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p835769_5a435736dbc32.jpg)
Селфі з переможцем.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p835769_5a4356ba215c1.jpg)
Вручили диплом і подарунок.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p835769_5a435749f0d6b.jpg)
Загальна фотографія учасників.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p835769_5a435749f0d6b.jpg)
Спеціально для нього, я шила костюм самурая. Учасником конкурсу був мій син. Всі учасники підійшли раніше і побачивши їх на попередньому паказі, я й подумати не могла, що мій костюм виявиться кращим, всі костюми були гарними і один кращий за інший. Переможця обирали глядачі, шляхом голосування. Після дефіле, порахувавши голоси, оголосили прізвище мого сина, мене переповняли емоції, а він був щасливий, адже йому вручили не тільки диплом але і подарунок. Цей костюм я викладаю в свій магазин.
Пізніше, я покажу майстер-клас по шиттю взуття самурая.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p835769_5a435736dbc32.jpg)
Селфі з переможцем.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p835769_5a4356ba215c1.jpg)
Вручили диплом і подарунок.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p835769_5a435749f0d6b.jpg)
Загальна фотографія учасників.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p835769_5a435749f0d6b.jpg)
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему