![](https://ds1.skrami.com/avatars/u51385_avatar.jpg)
Інші статті
Блог
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
8995
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
5
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6955
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
15
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
6
Трохи про ЕКОлогію та ЕКОномію
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
31 Сер 2017
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![](https://ds1.skrami.com/articles/p804163_59a8104aabbdd.jpg)
Що спільного між ЕКОлогією та ЕКОномією? Насправді дуже багато.
Наведу один простий приклад. Коли ми купуємо щось у супермаркеті, ми беремо пластиковий пакет. Скільки він коштує? А куди він потрапляє коли ми приносимо покупки додому? У смітник... так? Скільки коштують маленькі пакетики, які використовуються один раз, а потім теж потрапляють у смітник? Вони безкоштовні... та не зовсім... їх вартість все одно додається до вартості товарів. Спробуйте декілька разів порахувати скільки `грошей` потрапляє у смітник. Просто запишіть що Ви викинули, і скільки грошей воно коштувало. За даними досліджень, практично кожний українець виробляє на рік більше 300 кг сміття. Період розкладу пластикових пакетів становить 200 років.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p804163_59a80e8ce027e.jpg)
Натуральні тканини розкладаються за 2-3 роки, при цьому, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу, чого не скажеш про синтетичні матеріали, період розкладання яких становить до 40 років. А вовняні вироби `зникають` всього лише за рік. Ми самі обираємо чим користуватися. Відмовляйтеся від виробів з пластику, користуйтеся більше виробами з натуральних матеріалів.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p804163_59a80e9458823.jpg)
Замість купи пластикових пакетів користуйтеся еко-торбинками. Це саме той випадок, коли краса може допомогти врятувати нас від сміття.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p804163_59a80e9f1823b.jpg)
Коментарі
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/avatar_customer.jpg)
UserNotExist
15 Гру 2018, 20:20
Благодарю, берегите землю- матушку!
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_like.png)
0
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_dislike.png)
0
Відповісти
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему