![](https://ds1.skrami.com/avatars/u8441_avatar.jpg)
Інші статті
Блог
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
7045
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
1487
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
11356
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
7177
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
2
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
8686
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
3
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
537
Як вибрати слов′янський оберіг?
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
15 Гру 2013
![](https://ds1.skrami.com/articles/p401391_570576559581c.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p401391_5705765733758.jpg)
Зараз, коли все частіше ми згадуємо свої слов′янські корені, виникає питання необхідної атрибутики, бажання придбати предмет, який би захищав від усіляких неприємностей, як у це вірили наші предки, та й вірять все більше сьогодні, а справжня віра завжди творить дива. Кожен бажає володіти оберегом в прямому сенсі слова, а не просто атрибутикою. Ніколи не стане слов′янським оберегом, дрібниця створена не руками людини - як її не заряджай, це виконані на верстатах з ЧПУ, з використанням лазерного різання і гравіювання і т. д. лише красиві дрібнички.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p401391_57057657e3b3d.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p401391_5705765b36bad.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p401391_5705765a7def6.jpg)
Справжній слов′янський оберіг - це ручна робота виконана з природних матеріалів, річ виготовлена не машиною, а власне руками майстра, як це робилося з самого початку в давнину. Нехай він буде трохи примітивний, виглядати не так рівно і красиво, але він буде безумовно етнічним і живим, а не просто шматком якогось матеріалу.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p401391_57057658cedb3.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p401391_5705765c709fb.jpg)
У багатьох міфах, що дійшли до наших днів, виріб оживає: Буратіно, Колобок, Снігуронька, Маргарита і т. д. У кожній казці є доля правди, майстер, вкладаючи в кожен виріб разом з потом, а іноді і кров′ю частинку душі, своєї енергетики, є сполучною ланкою з Божественними силами. А щоб оберіг був більш енергоємним його необхідно зарядити. У літературі описується безліч магічних способів «зарядки», але на мою думку найбільш доступний - оберіг необхідно 19 січня або 7 липня опустити в річку або озеро. У дані дні вода чудодійна, освячена самою природою і тому оберіг зарядитися усіма силами природи.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p401391_57057659bbb9e.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p401391_5705765d6e002.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p401391_5705765656848.jpg)
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему