![](https://ds1.skrami.com/avatars/u7331_avatar.jpg)
Інші статті
Блог
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
5806
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
4
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
3
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6348
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
4
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
8632
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
10
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
7769
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
1882
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
10523
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6308
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
12596
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
4
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
14956
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
Як народжується скринька з вишивкою
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
9 Cіч 2014
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
3
Переді мною стояло завдання: створити шкатулку-купюрницю в теплих сонячних тонах, використовуючи ниточки і стрічки.
Квітів теплих відтінків дуже багато і помістити їх всі на шкатулку розміром 9х19 см просто неможливо.
Я вибрала найбільш сонячну квітку - соняшник! І до того ж соняшник це не тільки символ Сонця, сяйва і краси - це символ процвітання.
Кілька годин і мій ескіз скоротився до мінімуму. Продумавши шви, якими буду працювати, я перенесла малюнок на тканину рівномірного плетіння, підібрала ниточки і стрічку.
Для фону я вибрала меланжеву нитку, яка створює дуже цікавий ефект і за допомогою шва «протяжка нитки» вишила все поле, окрім квітів. Далі я вишила стеблинки і листочки. Використовуючи стрічку, заповнила квітку пелюстками, а серединку французькими вузликами. Освіживши вишивку, я пофарбувала шкатулку, зв′язала тасьму відповідного кольору, вирізала потрібний розмір синтапону і приклеїла його до кришки на двосторонній скотч.
Для створення жорсткості я продублювала вишивку, а потім - натягнула на кришку шкатулочки, використовуючи клейовий пістолет. Тасьму з бантиком прикріпила таким же способом.
Ось, що у мене вийшло :)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p404801_56ffcff8a1fbf.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p404801_56ffcff9735e4.jpg)
Коментарі
![](https://ds1.skrami.com/avatars/u4179_avatar.jpg)
16 Cіч 2014, 15:01
Дуже гармонійно поєднані кольори й вишивка майстерно виконана :)
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_like.png)
0
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_dislike.png)
0
Відповісти
![](https://ds1.skrami.com/avatars/u7331_avatar.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/avatars/u804_avatar.jpg)
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему