![](https://ds1.skrami.com/avatars/u54587_avatar.jpg)
Інші статті
Блог
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
18044
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
6
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
19443
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
5
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
7344
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
5873
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
20953
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
4
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
4
Полімерна глина Deco clay і вироби з неї.
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
27 Гру 2018
Вітаю вас, мої дорогі друзі!) Мене звуть Неля і я займаюся ліпленням із полімерної глини Deco clay.) Сьогодні, в цій публікації, я б хотіла трохи розповісти про саму глину та ліплення з неї.
Самозастигаюча полімерна глина, була створена в Японії спеціально для виготовлення квітів. Вона дивно пластична, м′яка, не липне до рук і має приємний легкий аромат, застигає на повітрі протягом 24 годин. Квіти , виготовлені з цієї глини, надзвичайно реалістичні. Унікальна методика ліплення дозволяє домогтися вражаючої схожості з живими квітами. Першим бажанням, що виникає у людини, яка взяла таку квітку в руки, є бажання понюхати її. Особливістю виготовлення квітів з японської полімерної глини є те, що кожна пелюстка ліпиться вручну і зберігає відбитки долонь майстра, та надає їй певну фактуру і робить її більш реалістичою. Потім пелюстки певним чином збираються в бутони. Називати такі квіти «штучними» або «неживими» буде не зовсім правильно, адже вони зберігають в собі тепло рук, трепетну турботу, шматочок душі і натхнення, які майстер вкладає в кожен виріб. Після висихання поверхня квітки стає оксамитовою і схожою на зефір, тому таку глину називають «зефірною».
Тепер ви вже маєте уявлення про цей чудовий матеріал, а мої вироби ви можете подивитися в магазині і вибрати собі що - небудь до свят!). Мій магазин буде поповнюватись новими виробами.) Гарного перегляду !)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p926632_5c24d7eef2fd8.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p926632_5c24d81d805c7.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p926632_5c24d84e0106e.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p926632_5c24d87ae59c0.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p926632_5c24d8a904e8e.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p926632_5c24d87ae59c0.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p926632_5c24d8e5a0352.jpg)
Самозастигаюча полімерна глина, була створена в Японії спеціально для виготовлення квітів. Вона дивно пластична, м′яка, не липне до рук і має приємний легкий аромат, застигає на повітрі протягом 24 годин. Квіти , виготовлені з цієї глини, надзвичайно реалістичні. Унікальна методика ліплення дозволяє домогтися вражаючої схожості з живими квітами. Першим бажанням, що виникає у людини, яка взяла таку квітку в руки, є бажання понюхати її. Особливістю виготовлення квітів з японської полімерної глини є те, що кожна пелюстка ліпиться вручну і зберігає відбитки долонь майстра, та надає їй певну фактуру і робить її більш реалістичою. Потім пелюстки певним чином збираються в бутони. Називати такі квіти «штучними» або «неживими» буде не зовсім правильно, адже вони зберігають в собі тепло рук, трепетну турботу, шматочок душі і натхнення, які майстер вкладає в кожен виріб. Після висихання поверхня квітки стає оксамитовою і схожою на зефір, тому таку глину називають «зефірною».
Тепер ви вже маєте уявлення про цей чудовий матеріал, а мої вироби ви можете подивитися в магазині і вибрати собі що - небудь до свят!). Мій магазин буде поповнюватись новими виробами.) Гарного перегляду !)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p926632_5c24d7eef2fd8.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p926632_5c24d81d805c7.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p926632_5c24d84e0106e.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p926632_5c24d87ae59c0.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p926632_5c24d8a904e8e.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p926632_5c24d87ae59c0.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p926632_5c24d8e5a0352.jpg)
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему