![](https://ds1.skrami.com/avatars/u11300_avatar_6236403b8356b.jpg)
Інші статті
Wiki
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6094
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
7
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
3
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6265
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
5
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
9351
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6860
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
21424
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
9
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
3
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6352
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
5
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
2
Коралі. Бліц-інформація.
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
6 Лип 2016
[608243]
Про те, що таке коралі багато говорити не потрібно. Коралі по праву вважаються найбільш знаним та розповсюдженим аксесуаром у традиційному гардеробі українських жінок. Це намисто виготовлялося у найрізноманітніший спосіб з намистинок коралу, що завозився на Україну купцями з інших країн. Тому був досить дорогим і статусним матеріалом.
Найчастіше коралинки просто нанизувались на нитку з додаванням чи без додаткових намистинок з інших матеріалів чи декоративних деталей. Кількість низок могла варіюватись від 1 до 25. Їх називали «разками». Чим заможнішою була родина дівчини власниці намиста, тим густішими були коралі і тим з більшої кількості разок складалися. Стосовно форми, то коралинки могли бути як округлими, так і спеціально оброблятися у вигляді овалів та барилець.
У дівчат з бідніших родин коралі за кількістю разок були меншими, а сама форма намистинок мала вигляд нарізних невеличких циліндриків, що нанизувалися на нитку.
[722083]
Коралі достатньо часто комбінувались з іншими традиційними елементами народних прикрас, такими як дукачі, венеціанські намистини, перли. Це залежало вже, як від регіону проживання, так і від матеріального достатку.
[702511]
Для наших предків коралі були не лише прикрасою, що підкреслює вроду її власниці, а й певним оберегом, який наділяли магічними властивостями. Намисто мало захищати дівочу вроду і здоров’я від недобрих очей та помислів лихих людей.
Сьогодні коралі повертаються в моду і займають своє законне місце в гардеробі сучасних жінок та дівчат. Маючи вже більш сучасний та ужитковий вигляд, сьогодні коралі вже не є тільки традиційною прикрасою, а справжнім сучасним модним етно-аксесуаром.
Про те, що таке коралі багато говорити не потрібно. Коралі по праву вважаються найбільш знаним та розповсюдженим аксесуаром у традиційному гардеробі українських жінок. Це намисто виготовлялося у найрізноманітніший спосіб з намистинок коралу, що завозився на Україну купцями з інших країн. Тому був досить дорогим і статусним матеріалом.
Найчастіше коралинки просто нанизувались на нитку з додаванням чи без додаткових намистинок з інших матеріалів чи декоративних деталей. Кількість низок могла варіюватись від 1 до 25. Їх називали «разками». Чим заможнішою була родина дівчини власниці намиста, тим густішими були коралі і тим з більшої кількості разок складалися. Стосовно форми, то коралинки могли бути як округлими, так і спеціально оброблятися у вигляді овалів та барилець.
У дівчат з бідніших родин коралі за кількістю разок були меншими, а сама форма намистинок мала вигляд нарізних невеличких циліндриків, що нанизувалися на нитку.
[722083]
Коралі достатньо часто комбінувались з іншими традиційними елементами народних прикрас, такими як дукачі, венеціанські намистини, перли. Це залежало вже, як від регіону проживання, так і від матеріального достатку.
[702511]
Для наших предків коралі були не лише прикрасою, що підкреслює вроду її власниці, а й певним оберегом, який наділяли магічними властивостями. Намисто мало захищати дівочу вроду і здоров’я від недобрих очей та помислів лихих людей.
Сьогодні коралі повертаються в моду і займають своє законне місце в гардеробі сучасних жінок та дівчат. Маючи вже більш сучасний та ужитковий вигляд, сьогодні коралі вже не є тільки традиційною прикрасою, а справжнім сучасним модним етно-аксесуаром.
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему