![](https://ds1.skrami.com/avatars/u52581_avatar.jpg)
Інші статті
Wiki
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
35049
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
8
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6860
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
8633
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
5635
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6265
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
5
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
26501
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
5
Бабусин квадрат
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
28 Жов 2016
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
3
[911158]
Була впевнена, що знайти схему бабусиного квадрата займе менше часу, ніж набрати в пошуковику відповідне словосполучення. Але виявилася не права. Схем і описів дійсно величезна кількість, але відразу знайти те, що мені потрібно, я не змогла, і намалювала сама.
Вирішила розмістити цей нехитрий малюнок тут.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p710022_5817017353592.jpg)
Чим він відрізняється від тих схем, які випадають в пошуку, якщо вказати ′бабусин квадрат′?
Коли закінчується ряд, з′єднання в коло виглядає так: одна повітряна, стовпчик з накидом в 3-ю повітряну петлю підйому.
При такому способі ви кожен ряд починаєте в′язати від кута і перехід від ряду до ряду непомітний. Квадрат однаковий як його не поверни.
Але якщо ви наступний ряд починаєте в′язати новим кольором, то можна закінчити і трьома повітряними в 3-ю повітряну петлю підйому.
Щоб закріпити нитку нового кольору на арці з трьох пов. петель, робимо накид на гачок під аркою з трьох пов. петель останнього ряду. Над аркою накидаємо на гачок робочу і неробочу нитку, протягуємо їх через накид на гачку. Тепер можна в′язати новий ряд.
Була впевнена, що знайти схему бабусиного квадрата займе менше часу, ніж набрати в пошуковику відповідне словосполучення. Але виявилася не права. Схем і описів дійсно величезна кількість, але відразу знайти те, що мені потрібно, я не змогла, і намалювала сама.
Вирішила розмістити цей нехитрий малюнок тут.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p710022_5817017353592.jpg)
Чим він відрізняється від тих схем, які випадають в пошуку, якщо вказати ′бабусин квадрат′?
Коли закінчується ряд, з′єднання в коло виглядає так: одна повітряна, стовпчик з накидом в 3-ю повітряну петлю підйому.
При такому способі ви кожен ряд починаєте в′язати від кута і перехід від ряду до ряду непомітний. Квадрат однаковий як його не поверни.
Але якщо ви наступний ряд починаєте в′язати новим кольором, то можна закінчити і трьома повітряними в 3-ю повітряну петлю підйому.
Щоб закріпити нитку нового кольору на арці з трьох пов. петель, робимо накид на гачок під аркою з трьох пов. петель останнього ряду. Над аркою накидаємо на гачок робочу і неробочу нитку, протягуємо їх через накид на гачку. Тепер можна в′язати новий ряд.
Коментарі
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/avatar_seller.jpg)
7 Лис 2016, 12:51
Дуже класно вийшло!Такі квадратики можуть слугувати стильними підставками для горнят))Я вже собі такі зробила.Можливо ви порадите щось краще,а то душа бажає експериментів))Дякую=)
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_like.png)
0
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_dislike.png)
0
Відповісти
![](https://ds1.skrami.com/avatars/u52581_avatar.jpg)
7 Лис 2016, 18:46
Спасибо, Оксана, на добром слове, но это фото с квадратами добавили админы сайта skrmaster, причем без моего ведома. Если бы не ваш комментарий я бы не скоро это заметила. У меня есть сложные работы и я бы поместила их в этой статье, если бы не преследовала несколько иную цель. В общем я сейчас даже несколько шокирована, ведь хозяйка фото может обвинить меня в плагиате... Но запрос ваш поняла, постараюсь в ближайшее время что-нибудь разместить.
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_like.png)
0
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_dislike.png)
0
Відповісти
![](https://ds1.skrami.com/avatars/u115500_avatar_5d1a3ae590fa5.jpg)
Editor
12 Лис 2016, 16:35
Здравствуйте, Мария.
Спасибо вам за статью. Фото действительно добавила Администрация как иллюстрацию. Вы можете добавить в статью собственное фото изделия, выполненного с использованием описанных вами элементов. Так статья станет более привлекательной для читателей.
Спасибо вам за статью. Фото действительно добавила Администрация как иллюстрацию. Вы можете добавить в статью собственное фото изделия, выполненного с использованием описанных вами элементов. Так статья станет более привлекательной для читателей.
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_like.png)
0
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_dislike.png)
0
Відповісти
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему