![](https://ds1.skrami.com/avatars/u31109_avatar.jpg)
Інші статті
Натхнення
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
34921
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
6
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
17873
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
6
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
16325
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
23108
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
3
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6746
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
Так народжується щастя.
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
4 Cіч 2017
Керамічні намистини. Здається, ну що тут такого? А якщо ці намистини ти зробила сама. З глини, такої сірої, непоказної глини скачала маленькі грудочки. Потім придумала дизайн, зробила дірочки. І на випал, просто кладеш їх як попало в муфельну піч. І залишаєш на цілий день. Тихо, йде процес випалу. Коли піч охолола, починаєш розбирати вироби, а серед них маленькі грудочки. І тепер найбільш трепетне заняття - глазурування.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p736405_586ce4e0c8788.jpg)
Другий, завершальний випал, може принести сюрпризи. Глазур дуже часто виходить не зовсім того кольору, якого чекаєш. Та й намистинки можуть склеїтися. Але все ж розвішую їх на дріт і чекаю. Чекаю...
Прийшов час відкривати піч. А там... Теплі, блискучі, різнокольорові намистини. Мої, які зліпила сама. І розумієш, щастя в дрібницях. В таких маленьких саморобних дрібницях!
![](https://ds1.skrami.com/articles/p736405_586ce4e0c8788.jpg)
Другий, завершальний випал, може принести сюрпризи. Глазур дуже часто виходить не зовсім того кольору, якого чекаєш. Та й намистинки можуть склеїтися. Але все ж розвішую їх на дріт і чекаю. Чекаю...
Прийшов час відкривати піч. А там... Теплі, блискучі, різнокольорові намистини. Мої, які зліпила сама. І розумієш, щастя в дрібницях. В таких маленьких саморобних дрібницях!
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему