![](https://ds1.skrami.com/avatars/u804_avatar.jpg)
Інші статті
Блог
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
11874
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
19
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
4
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
10787
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
3
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
Прикраси з натуральним камінням
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
23 Чер 2020
Хендмейдом зараз нікого не здивуєш. Більше того, зараз це модно, актуально і сучасно.
В даній статті мова буде про прикраси з використанням натурального каміння.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef09dc5b7def.jpg)
Я працюю з бісером більше десяти років (з 2009 року). Мені подобається поєднувати різні форми, розміри, кольори, робити з кожної схеми чи простого візерунка дійсно індивідуальну прикрасу.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef09a07dbb5a.jpg)
Проте, індивідуальними її робить не лише бісер а й використання інших матеріалів, таких як натуральна шкіра, кабошони (скляні, розписні, натуральне каміння). Саме тому вишивка бісером кольє, браслетів з використанням намистин і каміння робить річ не лише індивідуальною, а й ексклюзивною.
Мене захоплюють роботи майстрів з світовим ім′ям, як Шеррі Серафіні з її нестандартним поглядом на коричневий колір....
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef099f147188.jpg)
Проте українські майстрині не програють світовим ′зіркам бісероплетіння′, наприклад роботи львівської майстрині Наталії Угрин. Особливо перейняло мене те, з якою любов′ю вплетені натуральні камінчики в прикраси, і навіть їх природність лише підкреслюють особливу довершеність образу.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef09d1738c28.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef09d17187f5.jpg)
Щодо свого власного досвіду, то з натуральним камінням я почала працювати ще з 2013-2014 років, проте основний акцент тоді робився на австрійські кристалики Сваровські, які вражали своїми барвами, мерехтливістю та яскравістю.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef0a1d34d58c.jpg)
З поміж каменів, тоді мені були доступні намистинки коралу, перлів, варисциту, агати, перламутр.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef0a1d32eef6.jpg)
Поступово серце завойовували натуральні каміння, які, можливо, не такі яскраві, проте їх природність, глибинність вражають.
Спершу це були доступні за своєю ціновою політикою аметисти, агати, тигрове, соколине око.
Тепер в роботу пішли лабрадори, цитрини, перли, серафініти, ларімари, сердолік.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef099f1437da.jpg)
А судячи з моєї чималенької колекції натурального каміння (серафініт, лабрадори, содаліт, лазурит, амазоніт, змійовик, сердолік, агати...), яка щоразу поповнюється, попереду багато цікавенького...
А які ваші улюблені камені?
Чи вірите в цілющі властивості, вплив на самопочуття людини? Пишіть в коментарях
В даній статті мова буде про прикраси з використанням натурального каміння.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef09dc5b7def.jpg)
Я працюю з бісером більше десяти років (з 2009 року). Мені подобається поєднувати різні форми, розміри, кольори, робити з кожної схеми чи простого візерунка дійсно індивідуальну прикрасу.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef09a07dbb5a.jpg)
Проте, індивідуальними її робить не лише бісер а й використання інших матеріалів, таких як натуральна шкіра, кабошони (скляні, розписні, натуральне каміння). Саме тому вишивка бісером кольє, браслетів з використанням намистин і каміння робить річ не лише індивідуальною, а й ексклюзивною.
Мене захоплюють роботи майстрів з світовим ім′ям, як Шеррі Серафіні з її нестандартним поглядом на коричневий колір....
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef099f147188.jpg)
Проте українські майстрині не програють світовим ′зіркам бісероплетіння′, наприклад роботи львівської майстрині Наталії Угрин. Особливо перейняло мене те, з якою любов′ю вплетені натуральні камінчики в прикраси, і навіть їх природність лише підкреслюють особливу довершеність образу.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef09d1738c28.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef09d17187f5.jpg)
Щодо свого власного досвіду, то з натуральним камінням я почала працювати ще з 2013-2014 років, проте основний акцент тоді робився на австрійські кристалики Сваровські, які вражали своїми барвами, мерехтливістю та яскравістю.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef0a1d334224.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef0a1d34d58c.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef0a1d32e753.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef0a1d33a5c6.jpg)
З поміж каменів, тоді мені були доступні намистинки коралу, перлів, варисциту, агати, перламутр.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef099f14fe04.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef0a1d32eef6.jpg)
Поступово серце завойовували натуральні каміння, які, можливо, не такі яскраві, проте їх природність, глибинність вражають.
Спершу це були доступні за своєю ціновою політикою аметисти, агати, тигрове, соколине око.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef099f15e18b.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef0a3623aba6.jpg)
Тепер в роботу пішли лабрадори, цитрини, перли, серафініти, ларімари, сердолік.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef099f1437da.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef099f17be40.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p1984433_5ef099f15a86f.jpg)
А судячи з моєї чималенької колекції натурального каміння (серафініт, лабрадори, содаліт, лазурит, амазоніт, змійовик, сердолік, агати...), яка щоразу поповнюється, попереду багато цікавенького...
А які ваші улюблені камені?
Чи вірите в цілющі властивості, вплив на самопочуття людини? Пишіть в коментарях
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему