![](https://ds1.skrami.com/avatars/u64537_avatar.jpg)
Інші статті
Блог
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
9976
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6957
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
Їжачок - четверо ніжок
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
10 Cіч 2017
![](https://ds1.skrami.com/articles/p738081_5874cad42f9b6.jpg)
Як це не дивно, маленький колючий їжачок займає особливе місце в міфології слов′ян. Існує дуже багато легенд про цю милу істоту, наприклад, їжаку приписували вміння проганяти нечисть, завдяки його колючкам; вважалося, що їжачок живе на світі довго і знає секрети омолоджуючої трави і де росте «розрив-трава», яка відкриває всі замки і двері. Це символ опіки і турботи, а також ощадливості й акуратності.
На Сході їжак - символ багатства. У Китаї це символ Сонця, що сходить, праці і скромності. У шумерів він був символом войовничості.
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему