![](https://ds1.skrami.com/avatars/u73140_avatar_5e2481a4b10d9.jpg)
Інші статті
Блог
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6309
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
25286
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
22
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
3
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
9247
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
5 ситуацій, коли краще подарувати мило ручної роботи
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
21 Лип 2017
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![](https://ds1.skrami.com/articles/p795824_59724417b7dc8.jpg)
5 причин використовувати мило ручної роботи!
1. Натуральність.
Мило ручної роботи зроблено на 100% з натуральних інгредієнтів, а до складу магазинного входить практично на 100% синтетичний продукт. Завдяки натуральному складу мило ручної роботи не сушить шкіру, дбайливо очищає її, роблячи ніжною, бархатистою і дуже ароматною.
2. Дбайливе очищення обличчя і тіла.
Мило ручної роботи є ідеальним засобом для душа, так як його щільна кремоподібна піна акуратно і ефективно очищає шкіру і пори, харчування забезпечують ефірні масла і натуральні добавки, також забезпечується догляд і позбавлення шкіри від численних проблем. Мило робиться при низьких температурах, саме це дозволяє зберегти в ньому всі корисні речовини і вітаміни, тому навіть суха шкіра не стягується після миття таким милом.
3. Аромат.
Мило ручної роботи створює унікальний ароматний шлейф, тоді як магазинна мило на будь-якій шкірі буде пахнути однаково - це властивість синтетичних ароматизаторів і ароматів. А ось в мило ручної роботи входять натуральні масла, які використовують при виготовленні дорогих парфумів. Завдяки цьому кожен аромат розкривається на людину по-своєму.
4. Ароматерапія.
Ефірні масла в складі мила мають найрізноманітнішими впливами на організм людини і його емоційний стан. Так, наприклад, лавандова олія в складі мила допоможе зняти тривоги і благотворно впливає на нервову систему, а масло чайного дерева заспокоїть запалену шкіру.
5. Подарунок для будь-якого випадку.
Мило ручної роботи - відмінний подарунок, адже подарувати його можна на будь-яке свято. Такий презент неодмінно доведеться до речі і порадує ваших рідних і близьких! Презентабельно і корисно!
Коментарі
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/avatar_seller.jpg)
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему