![](https://ds1.skrami.com/avatars/u93872_avatar.jpg)
Інші статті
Натхнення
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6929
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
5893
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
9871
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
20032
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
8
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
3
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
9278
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
2147
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
2527
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
Що подарувати людині, у якої все є?
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
20 Кві 2018
![](https://ds1.skrami.com/articles/p867142_5ad9f5516718f.jpg)
Коли ми робимо що-небудь своїми руками - ми отримуємо море позитивних емоцій. Дивлячись на власне творіння, серце радіє від радості, уявляючи, як хтось дорогий нам вперше побачить свій подарунок.
Іграшки ручної роботи завжди народжуються з особливою людиною в серце майстра. Вас надихають члени сім′ї або ж близькі друзі? Можливо пора перенести чийсь ексцентричний характер в милий сувенір своїми руками? Чим захоплюються Ваші рідні, колеги, друзі? Вони спортивні фанати або ж просто життєрадісні веселуни, яким би сподобався забавний подарунок? Обов\′язково поставте собі подібні питання, коли зберетеся створити майбутній сюрприз з нуля.
Хендмейд іграшка, зроблена руками з щирою любов\′ю і від щирого серця, нехай навіть не тими нитками і трохи кривувата, стане неповторним подарунком, який неможливо порівняти з конвеєрними клонами в магазинах.
Однак, як бути, якщо хочеться здивувати когось подарунком ручної роботи, а рукодільні таланти міцно сплять, або ж просто не вистачає часу і терпіння на креативні експерименти? Це зовсім не означає, що у Вас не буде можливості порадувати рідних оригінальним подарунком. Для тих, хто не володіє яскравими творчими здібностями, але все-таки бажає долучитися до творчого процесу, існує безліч віртуальних майстерень. Відвідуйте майстер-класи зі створення іграшок, де кожен незалежно від досвіду і талантів, зможе створити плюшевого лося з унікальною харизмою свого майбутнього господаря.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p867142_5adf5cb0a9d56.jpg)
Іграшковий лось безсумнівно виділяється серед банальних фабричних іграшок. Такий Лосик - це не тільки симпатична копія когось із друзів, але і зворушливий спосіб проявити своє сердечне увагу. Мрієте відчути радість від створення подарунка ручної роботи, але немає необхідних навичок для того, щоб зробити це самостійно - один з наших ентузіастів і талановитих майстрів втілить всі самі незвичайні ідеї в життя! Особи дітей і дорослих розквітнуть посмішками побачивши чарівною м\′якої іграшки, зробленої з натуральних матеріалів і за індивідуальним проектом.
Чи стикалися Ви з такою ситуацією, коли хочеться зробити щось незвичайне своїми руками, але або немає часу, або немає матеріалів, або просто не вистачає необхідних навичок?
Напишіть, будь ласка, що Вас стримує відвідати майстер-клас з якого-небудь рукоділля?
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему