![](https://ds1.skrami.com/avatars/u8701_avatar.jpg)
Інші статті
Блог
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
14793
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
14740
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
51
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
2
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
8124
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
8152
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
11753
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
6
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
6
Мистецтво створювати прикраси
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
15 Кві 2014
![](https://ds1.skrami.com/articles/p420715_5704ecbe8aa1f.jpg)
Кожна жінка творить свій образ з народження. Навіть маленькі дівчатка знають, що таке гарне плаття, туфельки, люблять прикрашати себе квіточками, стрічками, приміряють корону, вибирають сережки.
Матеріалу для створення прикрас в наш час так багато, що будь-яка жінка обов′язково знайде собі до душі саме те, що їй підходить. І за красою, і за фактурою, і навіть за перевагами фізіології (гіпоалергенність, наприклад).
Тому, при створенні прикрас грає роль не стільки техніка, скільки цілеспрямоване продумування матеріалу, який буде приємний, комфортний, якщо хочете, безпечний, для їх власниць.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p420715_5704ecbdc5a80.jpg)
5 переваг прикрас з ниток:
1. Надійність. У роботі з прикрасами я використовую міцні, досить надійні в плетінні (від 0.8 до 1.5 мм завтовшки) нитки. Через багаторазове переплетення ниток виходять багаторядові вузлики, що не розплетуться і надійно тримають бісер і намистини, міцніше морського вузла.
2. Стійкість (стабілізація) конструкції прикраси. Я знаю, що вироби з ниток не розсиплються, що не розкришаться і їх можна носити в будь-яку погоду, вони не злиняють під дощем. Можна не боятися, що при надяганні светра з комірцем щось відвалиться або деформується в сережках. Те ж саме відноситься і до постійного зіткнення із капюшоном під шиєю.
3. Легкість. Використання каменів, намистин, бісеру в сучасних прикрасах - це основа, адже вони створюють блиск, коштовність, вишуканість. А якщо до цього додати ще й метал (як каркас), то виходить досить великовагові прикраси. Я знаю у багатьох жінок дуже чутливі вушка (у тому числі і мої) і немає можливості носити важкі, хоча і деколи красиві сережки. Прикраси ж сплетені з ниток і бісеру - прекрасна альтернатива для тих, хто хоче носити довго і з задоволенням прекрасні і стильні сережки.
4. Мистецтво. Гнучкість в дизайні. Можна сплести (і, що важливо, розпустити і переплести заново) будь-яку хитромудру форму. Надати виробу такий вид, при якому легко впізнається образ квітки, листочка, зірки. Політ фантазії дозволяє творити абстрактні, і навіть об′ємні (з′являється якась скульптурність) прикраси.
5. Магія плетіння. Для мене плетіння, а це означає багато-багато разові рухи рук то вліво, то вправо, - схоже на чаклунство. Адже при такій роботі створюються, якщо хочете, вихрові потоки енергії, своєрідні торсіонні поля (від лат. Torsio - кручення). Кожен з нас, напевно, відчував містичність при фразі «плести нитку Долі» або спогаді казки, де розумниця Еліза сплела 12 сорочечок з кропиви і тим врятувала своїх братів, повернувши їм людську подобу.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p420715_5704ecbf6516f.jpg)
І ще. Мудрість, якої мене вчить нитка:
- Все можна виправити
- Бути гнучкою
- Все підпорядковується задуму Творця
- Терпінню та стійкості в життєвих ситуаціях
Чого і вам бажаю! Нехай буде з вами Мудрість і Натхнення!
![](https://ds1.skrami.com/articles/p420715_5704ecbd3994a.jpg)
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему