![](https://ds1.skrami.com/avatars/u48971_avatar.jpg)
Інші статті
Блог
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
11669
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6421
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
4
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
3
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
1881
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
2
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
Тестування гематиту
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
28 Cіч 2019
Нещодавно у мене в магазині з′явилися намистини гематиту із різним кольоровим покриттям.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p935049_5c4f144440542.jpg)
І як справжньому майстру, який стикався із линькою намистин в процесі роботи, мені стало цікаво, на скільки стійке це покриття. Для тесту взала сердечко із покриттям золотого кольору 18k gold. Я сильно терла намистину на жорсткій поверхні. З′явилося декілька не значних подряпин, хоча я думала, їх буде більше. Потім протерла ацетоном - ніякої реакції. Змочила спиртом - ніякої реакції. І тоді я вирішила спробувати важку артилерію - канцелярський ніж). Ніж пошкрябав покриття. І в завершення тесту, намистину занурила у кип′яток, теж ніякої реакції.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p935049_5c4f115893dad.jpg)
Підводячи підсумки експерименту, хочу сказати, що я задоволена таким результатом. Звичайне життя і використання за призначенням ці намистини переживуть. Можна сміливо використовувати у своїх роботах.
Дякую за увагу та натхнення всім!
![](https://ds1.skrami.com/articles/p935049_5c4f144440542.jpg)
І як справжньому майстру, який стикався із линькою намистин в процесі роботи, мені стало цікаво, на скільки стійке це покриття. Для тесту взала сердечко із покриттям золотого кольору 18k gold. Я сильно терла намистину на жорсткій поверхні. З′явилося декілька не значних подряпин, хоча я думала, їх буде більше. Потім протерла ацетоном - ніякої реакції. Змочила спиртом - ніякої реакції. І тоді я вирішила спробувати важку артилерію - канцелярський ніж). Ніж пошкрябав покриття. І в завершення тесту, намистину занурила у кип′яток, теж ніякої реакції.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p935049_5c4f115893dad.jpg)
Підводячи підсумки експерименту, хочу сказати, що я задоволена таким результатом. Звичайне життя і використання за призначенням ці намистини переживуть. Можна сміливо використовувати у своїх роботах.
Дякую за увагу та натхнення всім!
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему