![](https://ds1.skrami.com/avatars/u2354_avatar.jpg)
Автор статті
Інші статті
Wiki
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
18593
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
5
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
4
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
6860
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
9495
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
5931
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
1
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
21424
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
9
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
3
![Перегляди](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_view.png)
7901
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_likes.png)
1
Ярмарки
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_date.png)
17 Лип 2016
![Коментарі](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_comment.png)
2
![](https://ds1.skrami.com/articles/p678289_5795fdd4cadec.jpg)
Вітаю, мої любі. Мене звуть Кутузова Юлія. Живу в Луганську.
Тема ярмарків для нас, майстрів, дуже актуальна завжди. Я не дуже частий гість на міських ярмарках, але з особистого досвіду можу розповісти дещо. Можливо комусь стане в нагоді. :)
Однозначно потрібно багато робіт.
Дуже гарно продаються не дорогі речі - до 100 грн. (різні дрібні сувеніри: кулончики, магнітики, брелоки і т.д.), трохи рідше - роботи до 250 грн. (тут люди зазвичай думають і зважують рішення покупки, в моєму випадку це кулони і брошки). А ось на Ваші шедеври подорожче потрібно чекати саме Того покупця, якому це дуже потрібно. На міські ярмарки часто приходять просто подивитися, помилуватися. І часто просто не беруть з собою багато грошей.
У будь-якому випадку у Вас обов′язково повинні бути візитки!
Не забувайте про упаковку (хоча б симпатичні пакетики).
З приводу цінників вирішуйте самі. Я на всі вироби вішаю цінники (їх можна купити), так мені зручніше і покупцеві спокійніше. Як рахувати ціни - це, звичайно, питання ще те. Тут кожен вирішує сам. Вартість матеріалів різна, час роботи і складність.
Обладнання. Над обладнанням треба працювати самому або вкладати гроші. Можна купити готові манекени, полички, стенди і т.д. А можна щось придумати бюджетне самому. Але це повинно бути зручно і акуратно. Бажано ще мати лампу з переноскою. В такому випадку уточнюйте в організаторів ярмарків чи можна користуватися додатковим освітленням.
Скатертина на стіл повинна підходити по темі і чиста, відпрасована (наприклад, якщо у Вас роботи весільної тематики, ніжні і повітряні, то не треба використовувати чорну скатертину з черепами).
Не забудьте при собі мати невеликий набір інструментів (і мінімальний комплект фурнітури для біжутерщиків, наприклад).
Якщо ярмарок на вулиці, Вам необхідно подумати як і що взяти з собою (намет або парасольку від сонця, може целофан від дощу).
Знову таки не забуваємо про різний рівень ярмарків. Деякі організатори надають обладнання за окрему плату.
Трохи фото з моїх ярмарків.
![](https://ds1.skrami.com/articles/p678289_5795fe3b10f66.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p678289_5795fcf7b0a80.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p678289_5795fd1e33356.jpg)
![](https://ds1.skrami.com/articles/p678289_5795fd80a87ec.jpg)
Коментарі
![](https://ds1.skrami.com/avatars/u49761_avatar.jpg)
4 Сер 2016, 20:01
Яку красу ви сторюете :-)
Натхнення та успixiв :-)
Натхнення та успixiв :-)
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_like.png)
0
![](https://skrynya.ua/wp-content/themes/pandora/img/grey/icon_dislike.png)
0
Відповісти
![](https://ds1.skrami.com/avatars/u2354_avatar.jpg)
Додати коментар
Чтобы продолжить, пожалуйста
Увійдіть в систему